• Letný darček FRI ŽU v Žiline pre našu školu

• V polovici prázdnin dostala naša škola dar od našej partnerskej školy - Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline, a to v podobe 12 počítačových zostáv. FRI pristupuje k celkovej obmene svojej výpočtovej techniky vo svojich vzdelávacích laboratóriách, a spomínané počítačové zostavy nám bezplatne darovala. Darované počítačové zostavy spĺňajú technické požiadavky na zlepšenie kvality vyučovacieho procesu odborných predmetov, pri ktorých študenti využívajú výpočtovú techniku. Takto darované zostavy pomôžu našej škole pri skvalitnení vzdelávacieho procesu našich študentov. Počítače si boli v Žiline osobne prevziať a do školy doručiť  Ing. Apoleník a Ing. Kvaššay.

P. Kvaššay

• Je to vonku!

• V mene kapely Dany Moment z Považskej Bystrice ďakujem nášmu zriaďovateľovi, Trenčianskemu samosprávnemu kraju, že svojim súhlasom s natáčaním videoklipu v našej škole podporil vznik tohto, podľa mňa dokonalého diela.
            Klip točil náš absolvent Erik Balla.

K. Dudrová