• Školský rok 2018/2019

• Hovorí sa, že keď na svadbe prší  - tak novomanželom prší z neba šťastie. Aj nám, dnes ráno pri uvítaní do nového školského roka, pršalo. Veríme teda, že nám pršalo z neba šťastie a tento školský rok bude omnoho úspešnejší než tie predchádzajúce. Bude iný aj v tom, že to je päťdesiaty prvý školský rok našej školy. Vstúpili sme do nového polstoročia. Okrem pána riaditeľa Petra Bologu nám všetko najlepšie zaželal aj pán primátor Považskej Bystrice Karol Janas. Tento školský rok, okrem nových prvákov u nás vítame aj štvrtákov z Ilavy, ktorým sa naša škola stane na rok, tiež ako nám, domovom. Milá naša obchodná akadémia, človek sa po päťdesiatke zamýšľa nad svojim doteraz prežitým produktívnym životom, ak to plánuješ urobiť aj Ty, tak ti do ďalšej nezabudnuteľnej päťdesiatky želáme len to najlepšie, modernú budovu, veľa domácich aj zahraničných návštev,  úspešných žiakov, ktorí vynesú tvoje meno na najvyššie priečky, a spokojných učiteľov.