• SOČ

• Krajská prehliadka SOČ

fotogaléria

Dňa 1. apríla 2015 sa konala Krajská prehliadka Stredoškolskej odbornej činnosti v Starej Turej, na ktorej súťažili študenti Trenčianskeho kraja v 17 odboroch. Konkurencia bola vysoká, ale napriek tomu úspešne bojovali aj naši dvaja študenti. Svoje práce museli obhajovať pred trojčlennou odbornou komisiou. Súčasťou niektorých komisií bol aj štvrtý člen poroty, ktorý zastupoval zamestnávateľov alebo SOPK. Najviac sa darilo Tomášovi Balákovi z 3. D, ktorý sa umiestnil na 4. mieste v odbore Ekonomika a riadenie. V odbore Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia obsadil Jaroslav Galovič zo 4. B  triedy 8. miesto.

Z pedagogického zboru v Krajskej komisii SOČ bola Ing. Jana Forgácsová a v odbornej komisii zastupovala našu školu Ing. Miroslava Kerepecká.

Obvodná prehliadka SOČ – Považská Bystrica

Naša škola 21. marca 2014 privítala študentov a pedagógov stredných škôl z regiónu Považská  Bystrica, Púchov, Ilava a Dubnica nad Váhom na 36. ročníku obvodnej prehliadky Stredoškolskej odbornej činnosti – obvod Považská Bystrica.

Obvodnú prehliadku sme na škole zorganizovali už po štvrtýkrát. V 17. odboroch súťažilo 110  prác, z toho priamo na krajskú prehliadku postúpilo 24 prác.

Z našej školy sa zúčastnili dve študentky z III. A, ktoré viedla Ing. Forgácsová:

Simona Kubová         – odbor č. 15 Ekonomika a riadenie

Dominika Zaťková    – odbor č. 15 Ekonomika a riadenie

Obe študentky postúpili do krajského kola prehliadky SOČ, ktorá sa uskutoční  4. apríla 2014 v Starej Turej.  Gratulujeme a držíme palce.

Ing. Jana Forgácsová

Koordinátorka SOČ obvodu PB

Pozvánka

Dovoľujeme si Vás pozvať na obvodnú prehliadku Stredoškolskej odbornej činnosti – obvod Považská Bystrica

Kde?                 Obchodná akadémia Považská Bystrica

Kedy?               21. 03. 2014

O koľkej?          Začiatok je o 9:30

Vyhlasovateľom súťaže SOČ je ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR.  Odborným garantom SOČ je Štátny inštitút odborného vzdelávanie, ktorý metodicky riadi a usmerňuje činnosti spojené so súťažou.

Príďte sa pozrieť, vypočuť si zaujímavé práce zo 17. odborov a podporiť aspoň svojou prítomnosťou súťažiacich. Prehliadka je verejná.

Ing. Jana Forgácsová

Koordinátorka SOČ obvodu PB